Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Diagnosta samochodowy

Obowiązki

GŁÓWNE ZADANIA NA TYM STANOWISKU:

  • Diagnozowanie usterek elektrycznych i usuwanie ich
  • Pełnienie funkcji Technika Diagnosty
  • Kompleksowa, samodzielna naprawa pojazdów
  • Doposażanie samochodów w akcesoria i układy zabezpieczeń przed kradzieżą
  • Naprawianie samochodów w zakresie elektryki i elektroniki samochodowej

Wymagania

NASZE OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • Dobra znajomość zagadnień związanych z elektroniką i mechaniką samochodową
  • Umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi oraz znajomość obsługi urządzeń diagnostycznych
  • Min. 2-letni staż pracy w warsztacie przy naprawach samochodów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz odpowiedzialność za swoją pracę

Oferujemy

CO MY OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dobre wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Własne stanowisko pracy i wózek narzędziowy
  • Pakiet ubezpieczenia medycznego
  • Szkolenia z możliwością ukończenia licznych certyfikatów