Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Design Engineer

Obowiązki

Zakres Twoich obowiązków:

  • Monitorowanie terminów dostaw urządzeń i materiałów oraz ich kontrola pod względem zgodności z harmonogramem dostaw i weryfikacja prowadzonych prac,
  • Rozliczanie podwykonawców, nadzór prac sił własnych i podwykonawców,
  • Nadzór nad jakością i terminowością prowadzonych prac,
  • Analiza dokumentacji projektowej i ewentualne nanoszenie drobnych zmian,
  • Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wykształcenie techniczne preferowany kierunek studiów - elektrotechnika
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i samodzielność,
  • Terminowość, dokładność, rzetelność i dyspozycyjność,
  • Znajomość programów MS Excel i AutoCAD,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Gwarantujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Wynagrodzenie stałe + premie uznaniowe,
  • Udział w ciekawych projektach,
  • Możliwość zrobienia uprawnień budowlanych,
  • Wspierający i pozytywnie nastawiony zespół,