Data Analyst (stażysta)

Katowice
Oferta opublikowana01.04.2024
Oferta wygasa27.05.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Data Analyst (stażysta)

Obowiązki

  • przygotowywanie danych na potrzeby analiz, przetwarzanie i analiza danych z różnych źródeł
  • przygotowywanie raportów, wyciąganie wniosków, przygotowywanie rekomendacji
  • sporządzanie raportów finansowych , analiz i wskaźników podsumowujących dany okres
  • analiza i kontrola kosztów, przychodów, rentowności, współpraca z działem księgowości

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe preferowane kierunki: finanse, ekonomia, ekonometria, matematyka, logistyka, ,informatyka
  • doświadczenie zawodowe w obszarze controllingu lub finansów mile widziane
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym naciskiem na MS Excel i Power Point
  • umiejętność syntetycznej i estetycznej prezentacji danych finansowych
  • rzetelność, odpowiedzialność, terminowość, gotowość do nauki
  • proaktywna postawa oraz zdolność analitycznego i logicznego myślenia
  • systematyczność i dbałość o szczegóły

Oferujemy

  • ciekawą i stabilną pracę w renomowanej firmie motoryzacyjnej

  • możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych

  • bezpośredni kontakt z najnowszą technologią

  • pracę w ambitnym zespole