Oferta opublikowana05.02.2024
Oferta wygasa28.04.2024
Tryb pracyhybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z kluczowymi klientami i prowadzenie własnych projektów (przy wsparciu reszty zespołu),
  • przeprowadzenie pełnego wdrożenia naszego produktu u klienta, w którego zakres wchodzą działania onboardingowe przewoźników, konfiguracja i uruchomienie produktu,
  • organizacja i prowadzenie spotkań z klientami zarówno online jak i z wizytą u klienta, (większość spotkań odbywa się online),
  • budowanie długofalowych relacji i rozpoznawanie potrzeb biznesowych klientów, mapowanie procesów klienta w celu zaproponowania najlepszych rozwiązań,
  • wdrażanie produktów komplementarnych do naszego produktu u klienta,
  • przeprowadzanie szkoleń dla spedytorów z produktów Platformy Trans.eu,
  • tworzenie raportów ze zrealizowanych wdrożeń, analizowanie danych,
  • współpraca z innymi zespołami międzynarodowymi w firmie w tym m.in. z zespołami sprzedażowymi, produktowymi,
  • testowanie produktów, nowych funkcjonalności i zgłaszanie usprawnień.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientem, prowadzenie prezentacji, analiza oraz prezentowanie danych klientowi min. 1 rok,
  • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z klientami, umiejętność badania potrzeb klienta,
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu oraz umiejętność priorytetyzacji zadań,
  • wysoka kultura osobista, wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, odpowiedzialność, a także otwartość i entuzjazm,
  • postawa proaktywna oraz kreatywność,
  • doświadczenie w obszarze transportu, logistyki (najlepiej praca w spedycji) min. 2 lata,
  • języka angielskiego – min. poziom B2,
  • znajomość programów biurowych (MS Office) a w szczególności Excela na poziomie średniozaawansowanym,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pyszne śniadania, soki, herbaty, kawy (z mlekiem – od sojowego po klasyczne 2%, gdy tylko jesteś w biurze),
  • prywatna opieka medyczna LuxMed oraz karta Multisport,
  • możliwość skorzystania z masaży odciążających kręgosłup,
  • zespołowy budżet szkoleniowy,
  • dofinansowanie do stanowiska pracy w domu (oczywiście sprzęt zapewniamy na starcie, ale gdybyś chciał/-a jakąś ekstra “magiczną” klawiaturę – dajemy taką opcję),
  • eventy integrujące zespół,
  • vouchery podarunkowe i bony świąteczne,
  • ośrodek wczasowy nad jeziorem do dyspozycji pracowników,
  • możliwość dołączenia do różnych sekcji sportowych w firmie,
  • w przypadku współpracy w ramach UoP – dostęp do Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • inicjatywy dobroczynne

Co jeszcze powinieneś wiedzieć?

  • pracujemy w systemie hybrydowym (min. 2 dni w tygodniu z biura, ale jeśli chcesz to miejsce w biurze jest dla Ciebie dostępne cały tydzień).

Brzmi dobrze?

Daj się poznać, klikając “Aplikuj”!

Trans.eu Group S.A.

Cześć!

Chcesz się rozwijać u jednego z najlepszych pracodawców w Polsce? Zapraszamy Cię na pokład grupy Trans.eu – europejskiego lidera innowacyjnych rozwiązań IT dla biznesu

Nieustanny rozwój jest wpisany w nasze DNA. Jest on możliwy dzięki pasji i zaangażowaniu naszych ludzi – ponad 900 osób w 12 krajach Europy. Razem chcemy zmieniać branżę transportową na lepsze. I robić to po mistrzowsku.

Jeżeli chcesz się spełniać w zgodzie ze swoimi talentami, wdrażać odważne pomysły w życie i mieć przy tym mnóstwo frajdy, dołącz do nas!

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1