Customer Service Specialist

Raszyn
Oferta opublikowana25.03.2024
Oferta wygasa16.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta
  • Obsługa zgłoszeń serwisowych
  • Przygotowywanie oraz wysyłka ofert do Klienta
  • Współpraca z inżynierami serwisu oraz innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolność logicznego i analitycznego myślenia
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy z wymagającym klientem
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i ustalania priorytetów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobry kontakt z ludźmi
  • Odpowiedzialność i wysoka kultura osobista
  • Wiedza techniczna

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę z dużą dozą samodzielności i odpowiedzialności w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w pozytywnej atmosferze
  • Dofinansowanie opieki medycznej, karty sportowo – rekreacyjnej oraz ubezpieczenia na życie
  • Transport pracowniczy z/do biura do najbliższych węzłów komunikacji miejskiej

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Owoce
Karta sportowa
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Prywatna opieka medyczna

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1