Customer Service - Hiszpański, Włoski, Rosyjski

Wrocław
Oferta opublikowana13.04.2024
Oferta wygasa09.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżacall center

Wstęp

  • Dla naszego Klienta Linii Lotniczych we Wrocławiu poszukujemy kandydatów z językami ROSYJSKIM (z pozwoleniem na pracę ) HISZPAŃSKIM, WŁOSKIM

Obowiązki

  • dokonywanie nowych rezerwacji i zmian w istniejących rezerwacjach,
  • podanie prawidłowych taryf, zasad przewozu,
  • wystawienie/ponowne wystawienie biletów oraz przetwarzanie zwrotów pieniędzy.

Wymagania

  • znajomość języków WŁOSKI, HISZPAŃSKI, ROSYJSKI ( tylko z pozwoleniem na pracę)
  • Gotowość do pracy zmianowej (8:00 – 19:00, 5 dni w tygodniu w systemie rotacyjnym), bez zmian nocnych.

Oferujemy

  • Pomoc relokacyjna udzielana cudzoziemcom
  • Niesamowity pakiet korzyści podróżnych (w tym 1 bilet roczny dla Ciebie i zniżki na bilety lotnicze dla rodziny i przyjaciół)
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, premia bożonarodzeniowa i świąteczna)