Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa15.06.2024
Branżamarketing / reklama / pr

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Copywriter

Obowiązki

Obowiązki:

  • tworzenie haseł reklamowych
  • pisanie tekstów na zamówienie
  • aktywna współpraca z social mediami
  • korekta tekstów,
  • pisanie treści marketingowych na stony www

Wymagania

Wymagamy:

  • przynajmniej 2-letniego doświadczenia w reklamie
  • kreatywności, lekkiego pióra i dobrego wysławiania się
  • umiejętności nieszablonowego myślenia
  • umiejętności opracowania prezentacji
  • doświadczenia z trendami w social mediach
  • umiejętności pracy z briefem

Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające Twoim kwalifikacjom
  • wyzwanie zawodowe i możliwość rozwoju – realizacja projektów dla największych marek w Polsce
  • pracę w zaangażowanym zespole, który pomaga sobie nawzajem i dzieli się wiedzą
  • wyjazdy na konferencje, eventy branżowe i zamknięte szkolenia