Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa15.06.2024
Branżamarketing / reklama / pr

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Copywriter

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • realizowanie projektów z obszaru komunikacji zewnętrznej;
  • wsparcie sprzedaży w zakresie PR i marketingu;
  • tworzenie treści na stron www, teksty do publikacji w social mediach, treści mailingów, prezentacje/oferty produktowe związane z usługami firmy;
  • przeredagowywanie treści eksperckich;
  • monitoring mediów;
  • zarządzanie opisami ofert produktowych na stronach www;
  • research materiałów, dobór zdjęć do przekazu marketingowego;
  • weryfikacja tekstów pod względem poprawności, korekta tekstów;

Wymagania

Wymagania:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w zakresie copywritingu na takim samym lub podobnym stanowisku;
  • doskonała znajomość języka polskiego (ojczysty), zasad pisowni, ortografii i interpunkcji;
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie niezbędnej do tłumaczenia tekstów na język angielski;
  • umiejętność jasnego przekazywania treści, lekkie pióro;
  • umiejętność stosowania w pisanych tekstach zasad SEO;

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub inną formę ustaloną pomiędzy nami,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dostęp do zaawansowanych aplikacji i technologii,
  • pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę i wsparcie profesjonalnego zespołu,
  • możliwość pracy zdalnej,