Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Commercial Business Assistant/Coordinator

Dodano: 31.10.2021

Commercial Business Assistant/Coordinator
Warszawa
/252/10/2021/MT

 Ściśle współpracuje i raportuje do Marketing & Business Development Director. Wspiera realizację projektów z obszaru rozwoju biznesu i marketingu. Pracuje samodzielnie lub koordynuje inicjatywy międzywydziałowe w celu skutecznego usprawnienia procesów wewnątrz firmy.

Twoje obowiązki

  • analiza trendów na rynku mediowym
  • koordynacja projektów związanych z inicjatywami rozwoju biznesu
  • samodzielne prowadzenie projektów
  • koordynacja nowych inicjatwy dla zespołów np. tworzenie stref relaksu, pomoc w poszukiwaniu biura i koordynacja pracy hybrydowej
  • wspieranie działów komercyjnych w codziennych zadaniach
  • codzienne zarządzanie kalendarzami MBDD & CCO i organizowanie spotkań
  • wsparcie administracyjne i operacyjne
  • koordynacja prawnej dokumentacji biznesowej
  • przygotowywanie prezentacji i notatek z posiedzeń
  • kontakt z klientami i wsparcie MBDD & CCO w budowaniu relacji z kluczowymi klientami
  • koordynacja kalendarza ważnych wydarzeń zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych

Oczekiwania

  • niezależność i zorientowanie na cele
  • umiejętność oceny sytuacji, wyciągania wniosków, podejmowania działań i proponowania rozwiązań
  • proaktywność i pozytywne nastawienie
  • kreatywne myślenie
  • doświadczenie w branży medialnej/rozrywkowej będzie dodatkowym atutem
  • doskonała znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office
  • doskonałe umiejętności estetyczne i prezentacyjne

To oferujemy

  • pracę w dynamicznej międzynarodowej organizacji z branży mediowej
  • otwartość na nowe pomysły i możliwość proponowania oraz wdrażania własnych inicjatyw
  • wsparcie ze strony zgranego i energicznego zespołu
  • wiele możliwości do rozwoju i nauki

Marta Trybocka

Antal Responsible Consultant