Cieśla szalunkowy# Praca za granicą

Radom
Kontrakt B2B23-24 €netto / godz.
Inny23-24 €brutto / godz.
Oferta opublikowana31.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Tryb pracyzdalna
Rodzaj umowykontrakt b2b, inny
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

  • Poszukuję podwykonawców a konkretnie cieśli szalunkowych. Budowa od podstaw apartamentów na terenie Belgii/ Knokke/ Roeselare/ Heverlee.

Obowiązki

  • • montaż zbrojeń wykonanych z żelbetu (płyty, słupy, stropy etc.)
  • • montaż stropów z płyt betonowych
  • • poziomowanie szalunków, ustawienie i pozycjonowanie szalunków
  • • zdejmowanie deskowania
  • Wymagania:
  • • własna działalność gospodarcza, A1
  • • doświadczenie zawodowe na stanowisku cieśli szalunkowego
  • • komunikatywny angielski
  • • mobilność, dyspozycyjność do pracy na terenie Belgii
  • Korzyści:
  • • zawsze służymy pomocą przy załatwieniu formalności (A1, założenie działalności)
  • • wynagrodzenie 23 euro/h
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja(at)regess.eu lub kontakt telefoniczny

Dodatkowe informacje