Business development manager – branża poligraficzna (m/k)

Warszawa
Oferta opublikowana20.03.2024
Oferta wygasa18.06.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, firmy ofertującej usługi druku wieloformatowego, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na terenie Polski i rynkach zagranicznych,
  • Utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy,
  • Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby Klienta,
  • Doradztwo klientom dotyczące najlepszych rozwiązań poligraficznych, uwzględniających ich potrzeby i cele,
  • Ścisła współpraca z działem produkcyjnym w celu efektywnego realizowania zamówień klientów,
  • Regularne raportowanie wyników sprzedaży i bieżącej działalności handlowej,
  • Aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy.

Oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenia w sprzedaży, w branży poligraficznej,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Otwartość na budowanie długoterminowych relacji z Klientami na terenie Polski i rynkach zagranicznych,
  • Nastawienie na realizację celów,
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i rozmów biznesowych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie, inicjatywa, wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i zorientowania na szczegóły,
  • Proaktywność, zdolność do pracy w szybkim tempie, dostosowywania się do zmieniających się warunków i radzenia sobie w sytuacjach stresowych,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Prawo Jazdy kat. B, gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Pracę w Piasecznie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Pracę w dynamicznej międzynarodowej organizacji oraz możliwość rozwoju,
  • Pracę w zgranym zespole, który stawia na osiąganie celu,
  • Pakiet socjalny - prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych, system premiowy.