Budowa statków - blacharz stoczniowy NL

Rumia
Oferta opublikowana23.05.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo
Rodzaj stanowiskaspecjalista (mid / regular)

Wstęp

  • Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla holenderskiego klienta poszukuje doświadczonych pracowników do budowy jachtów / statków. MIEJSCE PRACY: Holandia – dostępne różne lokalizacje

Obowiązki

  • - Wszelkiego rodzaju prace związane z budową jachtów / statków
  • - Kontrola jakości
  • - Dbałość o porządek w miejscu pracy

Wymagania

  • - Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • - Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • - Prawo jazdy kat. B
  • - Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • - CV w języku angielskim

Oferujemy

  • - Zarobki 620 euro netto tygodniowo
  • - Zapewnione: zakwaterowanie (pokój jednoosobowy), transport, ubezpieczenie.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1