BRYGADZISTA

Mysłowice
Oferta opublikowana08.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

Firma KONKO S.A. z wieloletnim doświadczeniem w zakresie spawania konstrukcji stalowych poszukuje pracowników na stanowisko BRYGADZISTA

Obowiązki

  • kierowanie wszelkimi pracami na hali produkcyjnej
  • wyznaczanie zadań podległym pracownikom oraz stała kontrola realizacji prac.
  • nadzór nad prawidłową rejestracją czasu pracy,
  • prowadzenie nadzoru nad dokumentacją,
  • kontrola wydajności pracy na poszczególnych stanowiskach,
  • zapewnienie ciągłości produkcji dla następnych zmian,
  • pomoc przy organizacji stanowiska podczas realizacji nowych zleceń produkcyjnych,
  • rozwiązywanie problemów technicznych,
  • sporządzanie raportów zmianowych z przebiegu produkcji,
  • dbałość o bezpieczeństwo pracowników stosowanie do zasad BHP.
  • zapobieganie, a także usunięcie zagrożenia w przypadku naruszenia jakiekolwiek zasady, która zagrażałaby zdrowiu lub życiu któregoś z pracowników

Wymagania

  • wykształcenie - minimum średnie techniczne
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem i produkcją
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • znajomość rysunku technicznego i dokumentacji technicznej

Oferujemy

  • Pracę w firmie z wieloletnimi tradycjami, w zgranym zespole.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie stałe (do negocjacji).
  • Dofinansowanie kart System OK.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

Dodatkowe informacje