Oferta opublikowana21.04.2024
Oferta wygasa16.06.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Brukarz

Obowiązki

Jakie zadania będziesz wykonywał?

• układanie nawierzchni żwirowych,
• osadzanie krawężników
• układanie i zalewanie nadproża granitowego
• tworzenie suchych kamiennych murków z kamieni naturalnych,
• układanie rur wodno-kanalizacyjnych, kostki, prace ziemne

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie przy robotach brukarskich - warunek konieczny, (samodzielne prowadzenie brygady brukarskiej)
  • umiejętność zarządzania brygadą min. 6-cio osobową
  • umiejętność obsługi niwelatora,
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie przy budowie dróg i kanalizacji będzie dodatkowym atutem.
  • uprawnienia na sprzęt budowlany (koparka, koparko-ładowarka, ładowarka) będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabiną umowę o pracę na cały etat
  • ubiezpieczenie zdrowotne i opieka lekarska
  • bony świateczne i wczasy pod gruszą
  • wyjścia integracyjne
  • szkolenia branżowe