Broker ubezpieczeniowy

Warszawa
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.07.2024
Tryb pracystacjonarna, hybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaubezpieczenia

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z zakładami ubezpieczeń,
  • budowanie portfela i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami,
  • koordynacja kompleksowej obsługi brokerskiej klienta,
  • doprowadzanie do zawarcia i obsługa umów ubezpieczeniowych,
  • udoskonalanie istniejących rozwiązań ubezpieczeniowych u Klientów,
  • bieżący rozwój kompetencji brokerskich.

Nasze wymagania

  • minimum średnie wykształcenie, preferowane wyższe,
  • zdany egzamin brokerski,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku brokera ubezpieczeniowego,
  • znajomość korporacyjnych ubezpieczeń majątkowych,
  • zdolność do analitycznego i syntetycznego myślenia,
  • kreatywność i gotowość do podejmowania inicjatywy,
  • umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe,
  • dobra organizacja czasu i zadań.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szkolenia rozwijające kompetencje zawodowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w dynamicznym zespole,
  • bogaty pakiet benefitów, w tym ubezpieczenie zdrowotne i społeczne, dostęp do platformy e-learningowej, różnorodne opcje aktywności sportowej,
  • po wdrożeniu w obowiązki i odbyciu okresu próbnego, możliwość pracy w formie częściowo zdalnej, w połączeniu z pracą stacjonarną.

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie nauki języków obcych
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1