Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa15.06.2024
Branżaedukacja / szkolenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Bibliotekarz

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • samodzielne katalogowanie starodruków
  • samodzielne tworzenie i modyfikację skryptów,
  • obsługa czytelników
  • opisy bibliograficzne autorów w systemie bibliotecznym
  • weryfikacja kart bibliotecznych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy :

  • wykształcenia wyższego magisterskiego w zakresie filologii klasycznej lub bilbliotekarstwo
  • znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej B2,
  • biegłej umiejętności obsługi komputera (środowisko Windows),
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności samodzielnego katalogowania starodruków i nowych pozycji bibliotecznych

Oferujemy

Gwarantujemy:

  • umowę o pracę dającą stabilne zatrudnienie
  • możliwość zatrudnienia na część etatu
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie
  • pakiet socjalny