Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Restauracja w Siedlcach - zatrudni pracowników na stanowisko - Barman/Barmanka

Barman

Siedlce

Twoje główne zadania:

  • przyrządzanie, sprzedaż i serwowanie koktajli, napojów alkoholowych i bezalkoholowych w barze;
  • przestrzeganie standardów obsługi obowiązujących w lokalu;

Jeśli jesteś miłą i dyspozycyjną osobą oraz lubisz kontakt z ludźmi to ta praca jest dla Ciebie:

  • Nie oczekujemy doświadczenia zawodowego.
  • Preferujemy pracowników otwartych na stałą pracę w pełnym wymiarze, ale możesz się zgłosić również jeśli chcesz pracować tylko w weekendy.
  • Wymagamy aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do ich szybkiego uzupełnienia.

Oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze, w młodym zespole - w naszej klimatycznej restauracji;
  • umowę o pracę lub umowę zlecenie (wg preferencji kandydata) i wynagrodzenie zawsze na czas;
  • atrakcyjne warunki finansowe i możliwości rozwoju;
  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin;
  • ubezpieczenie na życie