Oferta opublikowana14.03.2024
Oferta wygasa08.05.2024
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Barista

Obowiązki

Jak wygląda praca w kawiarni na co dzień?

  • Parzenie i podawanie dobrej kawy - obsługa ekspresu;
  • Przygotowywanie kanapek i serwowanie ciast;
  • Pomoc klientom w doborze odpowiednich produktów z półki;
  • Sprzątanie stanowiska pracy;
  • Bycie zawsze uprzejmym i uśmiechniętym, niezależnie od sytuacji

Wymagania

Wymagania:

  • Dobry angielski (zawsze super są dodatkowe języki obce);
  • Dużo uśmiechu i pozytywnej energii;
  • Chęć nauki i rozwoju w kawowym światku;
  • Smykałka do sprzedaży;
  • Zamiłowanie do dobrego jedzenia,
  • Cenienie czystości i porządku.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Ekstra team pracowników do współpracy;
  • Szkolenia;
  • Wyjazdy na eventy branżowe;
  • Dostęp do najnowszych kawowych ekspresów;
  • Kawę i jedzenie na pracowniczą zniżkę;
  • Możliwość rozwoju w jednej z najlepszych kawiarni w Polsce;
  • Wyrozumiałość, uśmiech i wsparcie.