Oferta opublikowana12.02.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Tryb pracyhybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżait

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z testerami oraz zespołami deweloperskimi w celu zapewnienia odpowiedniej jakości testów zgodnych z wymaganiami biznesowymi i technicznymi
  • Tworzenie przypadków i scenariuszy testowych, które uwzględniają różne aspekty REST API, takie jak autentykacja, autoryzacja, paginacja, sortowanie itp.
  • Wykonywanie testów, które symulują błędne wejścia, nieprawidłowe żądania i inne sytuacje wyjątkowe
  • Wykonywanie testów regresji testów API usług backendowych. (automatycznie lub manualnie)
  • Zgłaszanie błędów lub braków w wymaganiach biznesowych
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z testowaniem, w tym przypadków testowych, instrukcji i notatek

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania, w szczególności backendowych systemów i aplikacji;
  • Znajomość standardów i praktyk związanych z REST, takich jak metody HTTP (GET, POST, PUT, DELETE itp.), kody odpowiedzi i nagłówki
  • Umiejętności komunikacyjne, aby efektywnie współpracować z zespołem deweloperskim i innymi członkami zespołu testerskiego
  • Znajomość metodyki analizy wymagań użytkownika i projektowania systemów oraz procesów związanych z testami manualnymi
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Doświadczenie pracy z RabbitMQ/Kafka
  • Podstawowa znajomość zapytań SQL

To oferujemy

  • Pyszne śniadania, soki, herbaty, kawy (z mlekiem – od sojowego po klasyczne 2%) – kiedy tylko jesteś w biurze
  • Praca w trybie hybrydowym
  • Prywatna opieka medyczna LuxMed oraz karta Multisport
  • Możliwość skorzystania z masaży odciążających kręgosłup
  • Zespołowy budżet szkoleniowy
  • Dofinansowanie do stanowiska pracy w domu (oczywiście sprzęt zapewniamy na start, ale gdybyś chciał/-a jakąś ekstra “magiczną” klawiaturę – dajemy taką opcję)
  • Eventy integrujące zespół
  • Vouchery podarunkowe i bony świąteczne
  • Ośrodek wczasowy nad jeziorem do dyspozycji pracowników
  • Możliwość dołączenia do różnych sekcji sportowych w firmie
  • W przypadku współpracy w ramach UoP – dostępu do Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Nie boimy się latać i mierzyć wysoko!

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Firmowa biblioteka
Inicjatywy dobroczynne
Owoce
Elastyczny czas pracy
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Program poleceń pracowników
Dofinansowanie nauki języków obcych
Brak dress code'u

Brzmi dobrze?

Daj się poznać, klikając „Aplikuj!”

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1