Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca ASYSTENTKA PREZESA ZARZĄDU

ikona Dodano: 19.06.2022
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa
ikona Rekrutacja zdalna

KIM JESTEŚMY?
EDISON S.A. to lider cyfrowej rewolucji w obszarze B2B. Dostarczamy unikatową technologię, która wspiera dematerializację papierowych dokumentów handlowych i księgowych. Od prawie 25 lat jesteśmy tam, gdzie liderzy biznesu wchodzą w świat cyfrowej rewolucji. Dołącz do naszego zespołu i razem z nami wprowadzaj firmy w świat cyfrowego biznesu.

ASYSTENTKA PREZESA ZARZĄDU
Warszawa
HR/11/05/2022

Obowiązki

  • prowadzenie kalendarza służbowego Prezesa Zarządu firmy
  • organizacja i przygotowanie spotkań biznesowych, kontakt z interesantami, podwykonawcami, partnerami firmy
  • organizacja wyjazdów służbowych Prezesa Zarządu  (krajowych i zagranicznych)
  • tłumaczenia i redagowanie pism związanych z pracą biura i Zarządu
  • zbieranie danych, ich analiza, tworzenie prezentacji oraz podsumowań
  • rozliczanie kosztów służbowych
  • filtrowanie informacji oraz ich źródeł
  • komunikacja ze wszystkimi działami firmy i przekazywanie Prezesowi Zarządu statusu prac nad projektami
  • koordynacja prac w zakresie raportów giełdowych

Wymagania

  • ukończone studia wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2)
  • znajomość języka niemieckiego mile widziana
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • dobra obsługa MS Office, zwłaszcza Excel i PowerPoint
  • doskonała organizacja pracy
  • samodzielność
  • sumienność i dokładność
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • gotowość do podróży do naszego biura w Krakowie minimum raz w miesiącu

Oferujemy

  • Dużą samodzielność w realizacji zadań, realny wpływ na końcowe efekty.
  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem EDI na rynku CEE.
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do urlopu, a w piątki praca do 14:00!).
  • Możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

ikonaWarszawa
Edison S. A.