Asystent Projektanta Konstrukcji

Żywiec
Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Asystent Projektanta Konstrukcji

Obowiązki

Twoja praca będzie polegała na:

  • wykonywaniu projektów przy pomocy oprogramowania CAD
  • wykonywaniu obliczeń statycznych przy pomocy oprogramowania wykorzystującego MES (Axis VM, Idea Statica, RSA)
  • aktywne prowadzenie współpracy z pracownikami naszych zagranicznych klientów
  • dla osób dyspozycyjnych dodatkowym zadaniem będzie przeprowadzanie wizyt technicznych - inwentaryzacji budowlanych

Wymagania

Wymagania:

  • ukończone (na ukończeniu) studia inżynierskie na kierunku - budownictwo, mechanika (lub pokrewne)
  • dobrą znajomość oprogramowania AUTOCAD
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • mile widziana dobra znajomość programów obliczeniowych (Robot Structural Analysis, Axis VM itp.)
  • zaletą będzie znajomość programów do detalowania stali (Advance Steel, ASD, Tekla itp.)
  • wielką zaletą będzie co najmniej dobrą znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy

Oferujemy:

Gwarantujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia a także doskonałe warunki socjalne w miejscu wykonywania pracy. Oferujemy bardzo elastyczne podejście do formy zatrudnienia które zadowoli zapewne osoby nie mogące pracować w pełnym wymiarze godzin. Możliwe zatrudnienie na dowolną formę umowy (umowa o pracę, zlecenie, dzieło). Atrakcyjne wynagrodzenie bezpośrednio uzależnione od zaangażowania pracownika oraz jego umiejętności pozwala na osiągnięcie godziwych zarobków, uzależnionych od własnych predyspozycji. Możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych.