Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżaprawo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Asystent prawny

Obowiązki

Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Przygotowywanie projektów pism procesowych
  • Analizę umów
  • Opracowywanie zagadnień prawnych
  • Analizę przepisów prawa i orzecznictwa
  • Współpracę z radcami prawnymi

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • Student lub absolwent wydziału prawa
  • Zaangażowanie w pracę, dokładność, odpowiedzialność
  • Doświadczenie w pracy prawniczej mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Miłą atmosferę i nowoczesną kulturę pracy
  • Stabilne warunki pracy