Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżaprawo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Asystent prawny

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • pisanie projektów aktów notarialnych,
  • prowadzenie rejestrów,
  • prowadzenie sekretariatu,
  • obsługa telefoniczna i osobista klientów,
  • wykonywanie innych zleconych prac biurowych

Wymagania

Wymagania stawiane Kandydatom:

  • doświadczenie na ww. stanowisku minimum 2 lata,
  • odpowiedzialność, samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność,
  • umiejętność szybkiego pisania na komputerze,
  • biegła obsługa komputera, pakietu MS Office,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w młodym zespole,
  • atrakcyjne warunki płacy,
  • możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy
  • premie uznaniowe
  • pozapłacowe benefity