Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Asystent/Asystentka Digital Marketing

ikona Dodano: 11.05.2022

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w przygotowywaniu i koordynacji działań związanych z content marketingiem
  • Publikowanie treści na LinkedIn i Twitter
  • Publikowanie treści na stronach www
  • Sprawdzanie i redagowanie dokumentów
  • Uczestniczenie w pracach działów marketingów w regionie EMEA
  • Wsparcie w przygotowywaniu analiz statystyk serwisów przy użyciu narzędzia Google Analytics

Nasze wymagania

  • Student/ Studentka min. 3 roku studiów
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. na poziomie B2)
  • Mile widziane studia z obszaru Marketingu i PR
  • Znajomość założeń digital marketingu
  • Znajomość LinkedIn i jego narzędzi
  • Dobre opanowanie narzędzi Microsoft 365
  • Umiejętności copywritingu i storytellingu

Mile widziane

  • zdolności i umiejętności w zakresie grafiki komputerowej

To oferujemy

  • Ciekawe i rozwijające zadania w obszarze digital marketingu
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej, międzynarodowej organizacji
  • Możliwość poznania struktur i pracy marketingu w regionie EMEA

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce

Klauzula informacyjna więcej
Asystent/Asystentka Digital Marketing
ikonaWarszawa
Mitsubishi Electric Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce