Oferta opublikowana14.03.2024
Oferta wygasa08.05.2024
Branżaadministracja biurowa

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Archiwista

Obowiązki

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

- przyjmowanie i gromadzenie akt w celu ich zabezpieczenia,

- udostępnianie materiałów archiwalnych zaintersowanym osobm,

- ochrona akt, prace zabezpieczające w archiwum,

- tworzenie archiwum elektronicznego z dostępnych zbiorów,

- przeprowadzanie kwerend archiwalnych.

Wymagania

Oczekiwania względem kandydatów to:

- wykształcenie minimum średnie; mile widziane wykształcenie wyższe kierunkpwe

- umiejętność obsługi urządzeń biurowych i technicznych,

- biegła obsługa programów z pakietu MS Office,

- dobra organizacja pracy własnej,

- mile widziane dośwczenie zawodowe na stanowisku archiwisty oraz kurs archiwizacji.

Oferujemy

Pracując na tym stanowisku będziesz mógł liczyć na:

- pracę pełną wyzwań,

- pakiet szkoleń umożliwiających podjęcie pracy,

- pracę w przyjaznej atmosferze,

- stabilne zatrudnienie,

- zarobki adekwatne do zaanagżowania i doświadczenia.