Oferta opublikowana05.01.2024
Oferta wygasa04.07.2024
Branżaprodukcja
Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków

obsługa maszyn nalewających , dozujących , rozlewających, wtryskarek,monitorowanie aktualnego stanu technicznego urządzeń,analizowanie otrzymanych wyników zgodnie ze wszystkimi normami jakości,przestrzeganie aktualnych zasad BHP oraz zasad GMP.

Wymagania

wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne,doświadczenie na podobnym stanowisku pracy będzie dodatkowym atutem,umiejętność wykorzystania wiedzy technicznej w praktyce,umiejętność analizy i oceny sytuacji oraz podejmowanie stosownych działań.

Oferujemy

umowę o pracę tymczasową z możliwością przejęcia przez klienta,wynagrodzenie podstawowe + premię za wyniki,pracę w systemie 2 lub 3 zmianowym,miejsce pracy zlokalizowane w Parku Przemysłowym.

Dodatkowe informacje

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1