Oferta opublikowana24.04.2024
Oferta wygasa19.06.2024
Branżabankowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Analityk Kredytowy

Obowiązki

Twoja Rola:

  • analizujesz sytuację ekonomiczno-finansową spółek i grup kapitałowych
  • uczestniczysz w spotkaniach z klientami
  • monitorujesz ryzyka, przeglądy kwartalne sytuacji finansowej
  • zapewniasz skuteczne wdrażanie i stosowanie nowych procedur
  • oceniasz obszar ryzyka kredytowego w firmie

Wymagania

Twoje Doświadczenie i Umiejętności:

  • umiejętność dokonywania oceny finansowej i ekonomicznej podmiotu gospodarczego; wiedza z zakresu analizy finansowej, standardów rachunkowości, zabezpieczeń kredytów, instrumentów pochodnych
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • rozwinięte zdolności analityczne; wysoka zdolność krytycznego weryfikowania informacji; zdolność budowania struktury argumentacji oraz tworzenia zwartego podsumowania
  • wyższe wykształcenie kierunkowe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (analizy w języku angielskim)

Oferujemy

W zamian oferujemy

  • ciekawa praca w dynamicznym i ambitnym zespole
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliowść rozwoju zawodowego poprzez system szkoleń