Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżaubezpieczenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Aktuariusz

Obowiązki

Zatrudniona osoba będzie brać udział w:

  • Naliczeniu rezerw techniczno- ubezpieczeniowych oraz kapitałowego wymogu wypłacalności
  • Wdrożeniu projektów w obszarze aktuarialnym
  • Współpracy w przygotowaniu danych i sprawozdań do organu nadzoru, właścicieli spółek oraz badań audytorskich
  • Walidacji rezerw techniczno-ubezpieczeniowych, analizach adekwatności rezerw
  • Tworzeniu dokumentacji technicznej związanej z powyższymi procesami
  • Przygotowywaniach narzędzi optymalizujących procesy naliczeń i analizy danych

Wymagania

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (preferowane kierunki matematyczne)
  • Wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych
  • Dobrej znajomość języka angielskiego
  • Biegłości w użytkowaniu pakietu MS Office
  • Zainteresowania własnym merytorycznym rozwojem i doskonaleniem w obszarze aktuariatu
  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować?

  • Umowę na czas określony
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowo-ubezpieczeniowej
  • Pakiet atrakcyjnych świadczeń dodatkowych
  • Możliwość szybkiego i wszechstronnego rozwoju
  • Szkolenia i kursy języowe