Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa11.06.2024
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Agent Celny

Obowiązki

Jako agent celny będziesz się zajmować

- dokonywaniem zgłoszeń celnych

- przygotowaniem dokumentów niezbędnych do odprawy celnej

- rozliczaniem należności celno-podatkowych

- codziennym kontaktem z klientami

- pracą z oprogramowaniem celnym

Wymagania

Niezbędny w tej pracy jest wpis na listę agentów celnych.

Dodatkowo cenimy sobie znajomość języka angielskiego oraz gotowość do pracy zmianowej. Prawo jazdy również będzie bardzo przydatne. Doświadczenie nie jest wymagane, jednak mile widziane. Oczekujemy znajomości procedur oraz przepisów związanych z obsługą celną. Niezbędna jest też umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy

Możemy zaoferować Ci:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia i zaangażowania
  • stabilność zatrudnienia (umowa o pracę)
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • możliwość rozwoju zawodowego