Administrator Systemów

Częstochowa
Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Administrator Systemów

Obowiązki

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • zarządzenie klastrami Hyper-V,
  • zarządzanie macierzami dyskowymi i siecią SAN, monitorowanie poziomu wykorzystania,
  • analiza danych wydajnościowych i pojemnościowych z systemów w zakresie dotyczącym przestrzeni dyskowej,
  • optymalizacja wykorzystania zasobów, rozwiązywanie problemów wydajnościowych,
  • podejmowanie decyzji o realizacji wniosków na rozszerzenie pojemności istniejących urządzeń,
  • zarządzanie systemem backup,

Wymagania

Jeżeli masz:

  • min. 3 lata doświadczenia w dziale IT,
  • wykształcenie wyższe w kierunku Informatyka,
  • dobrą znajomość systemów serwerowych z rodziny Windows Serwer 2012-2019 oraz Hyper-V,
  • popartą doświadczeniem dobrą znajomość zagadnień związanych z macierzami dyskowymi oraz sieciami SAN,
  • doświadczenie w zarządzaniu systemami backup,

Oferujemy

Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • unikalną atmosferę działu IT.