Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Administrator Systemów

Obowiązki

Za co będziesz odpowiadał?

  • za instalację i utrzymywanie serwerów oraz środowiska MS Windows,
  • za monitoring prawidłowego działania serwerów,
  • za zapewnienie bezpieczeństwa systemów serwerowych,
  • za realizację zadań utrzymaniowych oraz z projektów z obszaru Ms Windows, a także z zakresu Active Directory, GPO, WSUS, DNS, VMWare, Office 365, PKI,
  • za realizowanie prac konfiguracyjnych dla usług sieciowych;
  • za utrzymywanie bazy konfiguracji.

Wymagania

Czego od Ciebie wymagamy?

  • minimum 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego na poziomie B2,
  • administracji systemami Microsoft Windows (2019, 2016, 2012, 2008, 10, 8, 7), związanej z rozwiązywaniem problemów, jak i przeprowadzaniem diagnozy,
  • administracji Active Directory, GPO, WSUS, DNS, VMWare, Office 365, PKI,
  • znajomości procesów patchowania/hardenowania systemów operacyjnych Windows,
  • znajomości tematów z obszaru Security,
  • znajomość języka skryptowego Powershell.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w najnowszych technologiach w zespole ekspertów
  • Możliwość korzystania z kart sportowych na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej
  • Narzędzia niezbędne do pracy