Administrator Sieci

Bielsko-Biała
Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Administrator Sieci

Obowiązki

Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • zarządzanie infrastrukturą IT, praca w środowisku ActiveDirectory
  • administrację Firewallem (Check-Point), tunelami VPN, komputerami w sieci lokalnej
  • bieżące utrzymanie prawidłowego funkcjonowania sieci komputerowej oraz systemów informatycznych
  • zarządzanie serwerem opartym o system: Windows Server, oraz siecią LAN
  • konfigurowanie aktywnych urządzeń sieciowych

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów na kierunku informatyka lub pokrewnym
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość systemu operacyjnego Microsoft Windows
  • doświadczenie w konfigurowaniu i wdrażaniu usług sieciowych
  • doświadczenie we wsparciu użytkowników sprzętu komputerowego i aplikacji w środowisku biurowym i produkcyjnym: systemy Windows (PC, serwery, urządzenia mobilne)

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zdobytej wiedzy
  • szkolenia branżowe
  • premie za dobre wyniki