Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Administrator Sieci

Obowiązki

Do Twoich obowiązków będzie należało

  1. Wsparcie usług chmurowych po stronie klientów
  2. Zarządzanie systemami aplikacyjnymi
  3. Monitorowanie serwerów i aplikacji
  4. Wsparcie przy utrzymaniu infrastruktury sieciowej oraz sprzętowej firmy
  5. Wsparcie użytkowników organizacji w bieżącej pracy
  • Udział w pracach rozwojowych infrastruktury IT.

Wymagania

Wymagania

  1. Umiejętność administracji serwerami opartymi na systemach Windows Server/Linux
  2. Podstawowa znajomości języków skryptowych PowerShell
  3. Podstawowa umiejętność administracji sieciami LAN/WLAN
  4. Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  5. Wykształcenie wyższe informatyczne

Oferujemy

Oferujemy

  1. Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę adekwatne do umiejętności
  2. Elastyczne godziny pracy
  3. Wewnętrzne programy rozwoju zawodowego.
  4. Podnoszenie kwalifiakcji zawodowych
  5. Atrakcyjne benefity pozapłacowe