Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Administrator Sieci

Obowiązki

Co będzie w zakresie Twoich obowiązków?

  • utrzymanie/wdrażanie rozwiązań z obszaru platformy Navision/O365,
  • obsługa i eskalacja zgłoszeń zgodnie z przyjętymi procedurami
  • wsparcie techniczne końcowych użytkowników
  • diagnoza, usuwanie problemów w działaniu infrastruktury i systemów
  • instalacja, konfiguracja oprogramowania i urządzeń zgodnie z procedurami

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • wykształcenia wyższego - informatyka
  • doświadczenia w obszarze IT
  • dyspozycyjności
  • znajomości MS Excel na poziomie bardzo dobrym
  • swobodnego posługiwania się językiem angielskim na poziomie min. B1

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować?

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość szkoleń i zdobycie doświadczenia w obszarze administrowania w dużej firmie
  • dodatkowe atrakcyjne benefity
  • firmowe imprezy integracyjne