Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Administrator IT

Obowiązki

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Administrację, konfigurację i monitoring infrastruktury serwerów Windows zarówno w środowisku fizycznym jak i wirtualnym;
  • Administrację usługami MS w tym: Active Directory, GPO, systemem pocztowym MS Exchange, WSS, farmą Terminal Services;
  • Konfigurację systemu monitoringu serwerów i aplikacji;
  • Tworzenie instrukcji i skryptów administracyjnych;
  • Udział w projektach rozwojowych jaki i modernizacyjnych;

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość systemów Windows, na poziomie administracyjnym;
  • Doświadczenie w administracji MS Exchange, Terminal Services, MS ISA/TMG, Znajomość Active Directory w dużych środowiskach;
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu;

Oferujemy

Oferujemy:

  • Naukę języka angielskiego
  • Szkolenia i konferencje
  • Elastyczny czas pracy
  • Przyjazną atmosfere
  • Atrakcyjne wynagrodzenie