Administrator Bezpieczeństwa Informacji

Rzeszów
Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Administrator Bezpieczeństwa Informacji

Obowiązki

Będziesz odpowiadać za:

  • Ochronę informacji korporacyjnych
  • Tworzenie i zapewnienie zgodności funkcjonowania procesów i systemów z założeniami polityki bezpieczeństwa, standardów, procedur oraz instrukcji
  • Regularną aktualizację istniejącej dokumentacji.
  • Wdrażanie procesów zapewniających ochronę i kontrolę dostępu do informacji.
  • Dbanie o spełnienie wymogów audytów bezpieczeństwa
  • Przygotowywanie materiałów oraz prowadzenie szkoleń wewnętrznych w zakresie bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Umiejętność analizy i praktycznej interpretacji polityk oraz regulacji w obszarze bezpieczeństwa IT
  • Umiejętność współpracy z osobami na różnym poziomie organizacji
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność spojrzenia na temat z szerszej perspektywy
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie komunikatywnym
  • Wykształcenie wyższe - IT, zarządzanie bezpieczeństwem informacji

Oferujemy

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na dwa lata bez okresu próbnego
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjny pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Nowoczesne narzędzia pracy