Administrator Baz Danych

Rzeszów
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa25.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Administrator Baz Danych

Obowiązki

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  • wprowadzanie danych oraz ich weryfikacja w języku duńskim
  • opracowywanie i analiza danych projektu
  • aktualizacja danych w systemach firmowych
  • monitorowanie przebiegów procesów według wewnętrznych procedur firmy
  • archiwizacja danych
  • stała współpraca z innymi osobami obsługującymi projekt

Wymagania

  • znajomości języka duńskiego (min. B1)
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość środowiska Windows i MS Office (zwłaszcza Excel)
  • sumienności, dokładności i uporządkowania w działaniu
  • zaangażowania i samodzielności
  • wykształcenia średniego lub wyższego

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • cykl szkoleniowy przygotowujący do wykonywania pracy (nie wymagamy doświadczenia)
  • elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:15 - 8:30)
  • benefity: opieka medyczna, karta Multisport, kursy językowe, ubezpieczenie grupowe
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do
  • wypoczynku i świąt.