Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżaedukacja / szkolenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Adiunkt

Obowiązki

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych,
  • wsparcie rozwoju naukowego,
  • aktywny udział w upowszechnianiu rezultatów działalności badawcze,
  • aktywność publikacyjna,
  • prowadzenie współpracy międzynarodowej.

Wymagania

Wymagamy:

  • stopnia doktora,
  • udokumentowanego dorobku naukowego (co najmniej 5 artykułów),
  • biegłej znajomości języka obcego co najmniej na poziomie B2,
  • umiejętności organizacyjnych,
  • doświadczenia w prowadzeniu badań.

Oferujemy

.Kandydatom na to stanowisko oferujemy:

  • możliwość stabilnego zatrudnienia,
  • wsparcie finansowe w rozwoju,
  • możliwość skoncentrowania się na własnej pracy badawczej,
  • pracę w jednej z najlepszych uczelni,
  • wsparcie organizacyjne.