Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżaedukacja / szkolenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Adiunkt

Obowiązki

Obowiązki:

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych i pomoc w rozwoju Katedry oraz Wydziału,
  • udział w opiece nad doktorantami,
  • podnoszenie kwalifikacji poprzesz udział w szkoleniach,
  • pozyskiwanie dofinansowania,
  • nawiązywanie współpracy międzynarodowej.

Wymagania

Od kandydata wymagamy:

  • posiadania stopnia naukowego doktora,
  • co najmniej jednej publikacji przy współpracy z międzynarodowymi instytucjami,
  • kompetencji w zakresie zarządzania zespołami ludzkimi,
  • mile widziane doświadczenie zagraniczne,
  • doświadczenia dydaktycznego.

Oferujemy

.Oferujemy:

  • możliwość realizacji własnych projektów naukowych,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • wspołpraca z wysokokwalifikowanym zespołem,
  • wsparcie rozwoju naukowego,
  • przyjazną atmosferę.