18. Kucharz, Pizzerman z j. francuskim (K/M)

Tours
Umowa o pracę1 900 €brutto / mies.
Oferta opublikowana25.03.2024
Oferta wygasa19.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wstęp

  • Praca od zaraz co najmniej na pół roku Włoska sieć restauracji we Francji, w Dolinie Loary, otwarta od 1990 roku, poszukuje do swojego zespołu pracowników na stanowisko kucharz (K/M)

Obowiązki

  • Przygotowywanie dań włoskich typu pizza, makarony, sałatki zgodnie z obwiązującymi standardami
  • Utrzymanie porządku i przestrzeganie zasad BHP

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kucharza (co najmniej 2 lata)
  • Komunikatywna znajomość j. francuskiego
  • Dostępność na min. 6 miesięcy
  • Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu na minimum 30 dni przed wyjazdem

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie na terenie Francji - zatrudnienie przez agencję pracy w Polsce i oddelegowanie do pracodawcy francuskiego (polska umowa o pracę)
  • Ubezpieczenie (+druk A1), składki ZUS opłacone od średniej krajowej
  • Wynagrodzenie 1900 euro netto miesięcznie (na rękę)
  • Pracę w wymiarze 39 h tygodniowo
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Zwrot kosztów dojazdu i powrotu do Francji na koszt pracodawcy po przepracowanym miesiącu (refundacja do wysokości biletu autobusowego)

Dodatkowe informacje

  • Liczba wakatów: 2
  • Lokalizacja: Francja, Dolina Loary
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1