Opinie o Sidrom Sp. z o.o. w Busko-Zdrój

Sidrom Sp. z o.o.
3 170 94 5 1
Anonim Nowy wpis

Witam był ktoś w niedawnym czasie na winobraniu ,mogę uzyskać info jak wyglądają wypłaty i czy są Zaliczki?

Urszula Nowy wpis
@Anonim

W ostatnim czasie nieco mniej osób zabiera tu głos, ale miejmy nadzieję, że jednak ktoś zdecyduje się udzielić tych informacji. Ale jeśli nie uda Ci się tego dowiedzieć, to przecież zawsze możesz napisać do Sidrom bezpośrednio i dopytać. Znalazłam nawet kontakt do nich: http://sidrom.net/kontakt Kiedy rozpoczynasz pracę?

wero Nowy wpis

Hej,Szukam chętnej koleżanki która pojechałaby ze mną pod koniec pażdziernika/w listopadzie 2019 r.do Francji pracować jako pokojówka , wiadomo razem razniej :) jeśli ktoś jest chętny prosze o kontakt na maila:(usunięte przez administratora)

Urszula Nowy wpis
@wero

Jasne, jeśli chodzi o pracę wyjazdową, zawsze lepiej jest znaleźć jedną bądź kilka osób, które również byłyby nią zainteresowane i jechać razem. Mam zatem wielką nadzieję, iż ktoś w niedługim czasie zareaguje na Twój wpis. A tymczasem może zechcesz na powiedzieć coś na temat warunków pracy, jakie zaproponowała Ci firma Sidrom? Będę bardzo wdzięczna za takie informacje.

pozytywny

Oferty do kitu ja dziekuje za taka oferte np przy krowach w rolnictwie za 1200 czy 1300 euro czy nawet traktorzysta dosyć dlugo pracuje we francji i wiem doskonale jak sie sprawy maja nie dajcie sie wkrecac za prace za półdarmo z daleka od nich

Tak1Nie1
Magdalena
@pozytywny

O gustach się właściwie nie dyskutuje, ale chyba jednak trochę przesadzasz w tej kwestii. Przecież firma Sidrom ma wiele ciekawych ofert pracy. Można tam ubiegać się o takie posady, jak na przykład: kucharz, spawacz, ślusarz, pracownik produkcji, pokojówka i wiele innych. Jak zatem widzisz - są to normalne propozycje zatrudnienia. Pracowałeś kiedykolwiek za ich pośrednictwem?

Magdalena

W związku z tym, że ostatnio w ogóle nie wypowiadacie się na temat pracy w Sidrom wypadałoby Was poinformować o tym, iż mają oni do zaoferowania wiele ciekawych ofert pracy (zarówno w Polsce, jak i za granicą). Wystarczy, że wejdziecie na oficjalną stronę firmy: http://sidrom.net/oferty-pracy i już macie widoczne wszystkie aktualne oferty pracy. Jeśli znaleźliście coś dla siebie, to chętnie się o tym dowiemy. Zapraszam zatem do dyskusji!

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Paulina

W wątku wypowiadają się głównie osoby korzystające z usług pośrednictwa pracy, a czy jest tutaj też ktoś zatrudniony w centrali? Jakie zadania są przydzielane pracownikom Sidrom? Przypuszczam, że pracodawca poszukuje głównie rekruterów - na jakie jeszcze stanowiska warto aplikować? Czy pracownikom biura przysługują jakieś dodatki?

@Paulina

Rekrutacja to jedno z głównych zadań, ale w najbliższym czasie będziemy potrzebować pracownika przede wszystkim ze znajomością języka angielskiego lub francuskiego. Poza rekrutacją zajmujemy się również przedstawicielstwem dla firm i agencji zatrudnienia na terenie Francji. Zachęcamy do śledzenia naszych ofert.

rambo

spoko agencja polecam

Ela
@rambo

Spoko, spoko :) a najbardziej spoko jak 10 zaglądam na konto :) :) :)

@rambo

Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy

ata

Chciałabym zachować anonimowość po prostu, więc nie ujawnię nazwiska, ale chcę się podzielić moim zdaniem o firmie Sidrom, bo byłam za ich pośrednictwem w pracy za granicą w tym roku. Mam bardzo pozytywne ogólne zdanie, biorąc pod uwagę najważniejsze rzeczy dla mnie -potencjalnego pracownika wyjeżdżającego za chlebem poza granice kraju: PRACODAWCA ZAGRANICZNY - w porządku (dobre traktowanie, czasami hojne gesty, poczęstunki), PRACA - owszem, ciężka, ale nie zawsze (jest zrozumienie, gdy np. pogoda nie sprzyja, można skrócić czas pracy lub wziąć dłuższą pauzę), ZAROBEK - naprawdę duży (z premią i prezentem na koniec zjazdu), ZAKWATEROWANIE - bezpłatne, no nie komfort, ale podstawy bytu zapewnione, UBEZPIECZENIE - był to koszt pracodawcy. Tak więc dzięki współpracy z agencją Sidrom mój cel został osiągnięty - godnie przetrwałam i mam niezłą kasę.. A że nie wszystko za granicą jest wspaniałe, bo trudności też się pojawiały, wiedzieć musimy, iż jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim i we wszystkim dogodził.. A gdy są problemy, istnieje przynajmniej jedno rozwiązanie..

Tak1Nie1

@ata

Dziękujemy bardzo za dodanie opinii. Mamy nadzieję na dalszą współpracę. Pozdrawiamy

Zainteresowany

Może ktoś z pracujących za granicą napisze jak się pracuje?

Paulina

@anonymous, a umowę podpisuje się jeszcze w Polsce czy już na miejscu? Rozumiem, że zrezygnowałeś z pracy, tak? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy poprzez Sidrom? Czy ktoś z Was wyjeżdżał do pracy za granicę z tym pośrednikiem? Jak oceniacie oferowane przez niego warunki?

Sidrom - rekrutacja
@Paulina

Dzień dobry, pracownik umowę podpisuje w Polsce, ma spokojnie czas na skonsultowanie umowy. Umowa jest zgodna nie tylko z kodeksem pracy ale i bardzo wysokimi wymogami francuskiej inspekcji pracy, która regularnie kontroluje pracę pracowników z zagranicy. pozdrawiamy

anonymous

Nie polecam tej agencji wyjazdów do winnic we Francji, bo co innego jest uzgadniane,co innego zostaje się na miejscu.Proszę o poprosić o pokazanie zdjęć gdzie bedzie się zakwatwrowanie.bo na miejscu z pokoju 2 osobowego robi się pokój przechodni dla 8 osób,gdzie jest nawet kuchenka gazowa do gotowania, proszę zapytać o to z kim się będzie mieszkać,bo może się okazać, że na wstępie będą pożyczać pieniądze pić alkohol i imprezować,a od agencji nie otrzyma się zwrotów kosztów podróży, bo nie podjęlo się pracy, nawet przepraszam to za dużo!Ale za to 4000 tys km zrobione by dojechać i wrócić to za mało, nie licząc dyskomfortu psychicznego, bo przecież tak miało być luksusowo!!! Odradzam!

Tak5Nie
Sidrom - rekrutacja
@anonymous

Dzień dobry, dziękujemy za przesłanie opinii, ale prosimy również o uzupełnienie informacji: - pracownik dojechał na miejsce wieczorem i pomimo dużego spóźnienia autokaru został odebrany z dworca i zawieziony na miejsce zakwaterowania, - zakwaterowanie udostępniane jest przez pracodawcę francuskiego i pracownicy nie ponoszą kosztów z tego tytułu, - nieporozumienie z pokojem, który okazał się pokojem przechodnim było natychmiast wyjaśnione i już następnego dnia rano był do dyspozycji inny 2 osobowy pokój, - to że pokój był bardzo duży nie świadczy o tym, że miało w nim mieszkać 8 osób, a kuchenka gazowa służyła dla wygody pracowników do zagotowania sobie wody w pokoju, bez konieczności wychodzenia do kuchni, - jeszcze tego samego wieczora po informacji, że pracownik nie jest zadowolony zaproponowaliśmy przejazd na nasz koszt to innego pracodawcy, u którego nie było innych pracowników w tym momencie, niestety decyzją pracownika było nie podjęcie pracy i wyjazd do Polski następnego dnia. Kodeks pracy sytuację niepodjęcia pracy traktuje jako wyłączną winę pracownika. Umowa, w ramach której pracownik nie podjął zatrudnienia, w związku z naruszeniem przez pracownika podstawowego obowiązku pracowniczego – jakim jest świadczenie pracy jest rozwiązana bez wypowiedzenia z winy pracownika. Z tego powodu nie może być mowy o zwrocie kosztów podróży. Natomiast kwestia pożyczania pieniędzy to umowa dwóch stron, w którą w żaden sposób agencja nie może ingerować. Co do zarzutów o brak luksusów, to proponowany wyjazd dotyczył standardowej oferty pracy, a nie był obietnicą luksusowych wakacji. Oczywiście bardzo nam przykro, że wzajemne oczekiwania obu stron nie były zbieżne i pracownik nie podjął pracy.

Paulina

@PIOTR, czy pracowałeś lub pracujesz w Sidrom Sp z o.o.? Doceniam to, że chcesz się wypowiedzieć na temat pracy, ale proszę, przestrzegaj regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin ). Używanie słów obraźliwych jest kategorycznie nie do przyjęcia. Czy ktoś niedawno podjął pracę poprzez Sidrom Sp z o.o.?

Paulina

Dużo zapewne zależy od miejsca, do którego się trafi @leonardo, ale w ofertach od Sidrom Sp z o.o. jest wiele rzeczy zapewnionych, o które wyjeżdżających z agencjami się martwią, np. umowa bezpośrednio z zagranicznym pracodawcą. Ale wiadomo, że informacje z pierwszej ręki są najważniejsze, więc ktoś wyjeżdżał z nimi i może pomóc?

Paulina

@leonardo a brałeś udział w rekrutacji na to stanowisko? Jak ona wyglądała? Często podczas trwania rekrutacji (na jej ostatnich etapach) firma przedstawia ofertę i warunki zatrudnienia.

Tak6Nie

leonardo
@Paulina

Nie nie, właśnie właśnie widziałem ich ofertę w Islandii i chciałbym się dowiedzieć ogólnie jak to wygląda od kogoś kto może już był i ogólnie jakie opinie krążą o agencji Sidrom.

Tak5Nie

Paulina

@awa czy Sidrom Sp z o.o. testowała Twoją znajomość języka obcego? Rekrutacje dla obcokrajowców na niektóre stanowiska są dość skomplikowane, a każda praktyczna porada pozwala minimalizować stres z nimi związany.

awa

Witam. Dostałam ofertę pracy na lotnisku w Keflaviku jako personel naziemny. Czy ktoś na jakieś doświadczenia w pracy przez tę agencje.... Najlepiej też w Islandii? Z góry dzięki.

Tak9Nie

leonardo
@awa

Może ktoś od nich pojechał do Islandii do pracy na lotnisku i może coś więcej powiedzieć o tej ofercie i warunkach.

Paulina

@Marek, a możesz podzielisz się swoimi doświadczeniami tutaj na forum?

mili

Ja też zastanawiam się jak wygląda ten cały wyjazd bo niby jest ogłoszenie na stanowisko Kucharza, podejrzwam,ze moze nie bede kucharzem z prawdziwego zdarzenia bo bez jezyka nie ma szans ale najwyzej zdobęde doświadczenie, czy ktoś z was wyjedzał juz tam?

Marek
@mili

@mili odezwij się na emaila rydz.80@wp.pl

TakNie

Wszystkie te opinie sa pisane przez sa agencje...robia tak od wielu lat. Problem w tym ze jest to niezgodne z prawem i pewnwgo dnia ktos sprawdzi skad pochodza te opinie. Opinii jest tak wiele ze sama ich ilosc juz jest zastanawiajaca.

qwerty

witam jedzie kots na winobranie do francjii z ta firma>oplaca sie w ogole taki wyjazdy 2 tygodniowy i ile mozna zarobic na reke?? zapraszama do kontaktu ja sie zastanawiam wlasnie nad tym wyjazdem , byl ktos moze w ubieglym roku z ta firma na winobraniu?

aaa

Zła agencja, nie polecam !

nowy

uwazacie na Agencje sidrom Busko Zdrój (usunięte przez administratora)

ciekawe bo ja niedostalem

nowy

ja nie dostałem jeszcze za styczeń a powinny być już 17 a drygi miesiąc się kończy Ciekawe kto pisze te pozytywne opinie o agencji

paula

ja jestem u nich na stażu i dzis kaske dostałam na konto, informowali mnie że tak jak w umowie jest napisane zależy to od dostępności środków z unii. A od kiedy jesteś na stażu? 2 miesiące? czyli za grudzień już dostałes kase? Nie rób zamieszania bez powodu, bo to solidna firma, a z kasa z unii zawsze są poślizgi.

aga

prawda jest taka, że te osoby które pracują dobrze nie mają czasu na pisanie głupot! Nigdy się nie wypowiadałam na tym forum ale obaserwuje je, bo mam ustawione powiadomienia na Sidrom w celu śledzenia ofert. Wyjeżdżam z nimi i z Kaja kilka razy w roku od 2008 roku. Dlaczego ktoś kto ma pretensje boi sie podpisać swoim nazwiskiem i imieniem? Może dlatego, że jest oszustem i nie chciało mu się pracować? Znam takich co jada żeby popić wina, poobijać się, bo przecież w ekipie jak się pracuje to zawsze jakoś się to ukryje. Jeśli Cie oszukali - w co wątpię, bo to najuczciwsi pracodawcy z jakimi współpracowałam, to się podpisz z imienia i nazwiska. A jak Ci się pracować nie chciało albo pojechałeś "podegustować" wino to przestań pieprzyć głupoty! Popieram decyzje o identyfikacje osoby dokonującej wpisu! Niech odpowie za oszczerstwa! pozdrawiam. Agnieszka Korczak.

alek

co prawda boli czemu nie usuwacie tych wpisów tylko (usunięte przez administratora)więcej osob

werd

narzekac i narzekac zmienicie prace jak jest zle, ja odszukalem duzo ofert poprzez portal Rekrutacyjnej Rewolucji warto sie zarejestrowac ;) duzo ofert

Tak2Nie

piotr

beznadziejna agencja

alek

Zarobki kicha co za palant wypisuje takie bzdury co do wypłacalności są niższe jak na umowie która podpisujesz na pieniądze długo się czeka . Zarobki grosze pieniądze po kilku miesiącach jeśli wogole dostaniecie . Odradzam (usunięte przez administratora)|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Sidrom
@alek

W związku z napisaną przez Pana nieprawdą informujemy, iż pomówienia w prawie polskim są karalne, a posty w internecie nie są anonimowe, w związku z naruszeniem dóbr osobistych firmy postanawiamy wszcząć postępowanie cywilne i karne.

Zostaw opinię o Sidrom Sp. z o.o. - Busko-Zdrój

Chcę opublikować: