Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko .NET developer

Obowiązki

Do Twoich obowiązków na tym stanowisku należeć będzie:

  • Tworzenie kodu w oparciu o języki programowania .NET (C#, Visual Basic.NET, C++)
  • Dbanie o wysoką jakość i czytelność tworzonego kodu
  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla użytkowników
  • Doskonalenie istniejącego oprogramowania
  • Uczestnictwo we wdrożeniach systemów informatycznych

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko wymagamy:

  • Doświadczenia w pracy na platformie .NET
  • Zdolności analitycznego myślenia
  • Wykształcenia kierunkowego (dyplom ukończenia studiów informatycznych)
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Mile widziana znajomość języka SQL

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w profesjonalnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów
  • Pracę w zaagażowanym, pełnym pasji zespole