Zgrzewacz rur PE, PP - monter przyłączy i instalacji gazu

Częstochowa
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Opis stanowiska:
• Zgrzewanie rurociągów gazowych z PE (tworzywo sztuczne)
• Praca dodatkowa przy budowie rurociągów
• Obsługa zgrzewarek doczołowych
• Obsługa zgrzewarek elektrooporowych
• Usuwanie awarii gazowych w mieszkaniach (wymiana instalacji spawanych i skręcanych)

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy przy gazociągach będzie dużym atutem
• Prawo jazdy kat. B
• Miejsce zamieszkania - Częstochowa

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami Kodeksu Pracy
• Umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na rynku budowlanym
• Atrakcyjne wynagrodzenie - stawka godzinowa
• Pełne ubezpieczenie zdrowotne.
• Możliwość długotrwałej współpracy
• Szkolenia z zakresu BHP
• Szkolenia z obsługi zgrzewarek
• Możliwość uzyskania uprawnień zgrzewacza rur PE, PP

Zakład Instalacji Sieci Sanitarnych i Teletechnicznych S.C. – jeden z liderów rynku lokalnego w projektowaniu i wykonawstwie sieci, przyłączy i instalacji wewnętrznych gazu. Na rynku obecny od 1991 roku.
www.pakosz-gaz.pl