WYCHOWAWCA

Sosnowiec
Oferta opublikowana03.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Mjr Jana Piwnika-Ponurego 9, 41-205 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Zakres obowiązków: praca w Placówkach Opiekuńczo-Wychowawczych z dziećmi na terenie Sosnowca, wynagrodzenie podstawowe + dodatek stażowy + dodatek nocny

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 03.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe na kierunku: pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauka o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmował: resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą lub na dowolnym kierunku uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologia, pedagogika, nauka o rodzinie lub resocjalizacja.

Pracodawca

Nazwa: CENTRUM OBSŁUGI PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH W SOSNOWCU

Adres: Mjr Jana Piwnika-Ponurego 9, 41-205 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny, e-mail