TOKARZ-OFPR/24/0196

Rychtal
Oferta opublikowana13.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: NOWE OSIEDLE 9, 63-630 Rychtal, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: przygotowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami BHP i PPOŻ; dobór narzędzi i parametrów skrawania, uruchamianie maszyny zgodnie z przyjętą technologią produkcji; mocowanie narzędzie, przyrządów i uchwytów na maszynach konwencjonalnych; mocowanie obrabianego przedmiotu na obrabiarkach konwencjonalnych' wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym; przestrzeganie zasad technologiczych i norm jakościowych; obsługiwanie tokarki konwencjonalnej i nadzorowanie pracy maszyny; kontrola wykonywanych detali przy użyciu narzędzi pomiarowych; kontrola jakości wytworzonych elementów; czyszczenie i konerwowanie obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia: *wynagrodzenie do negocjacji -stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kompetencji kandydata -pakiet świadczeń socjalnych -premie

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 13.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: doświadczenie na stanowisku operator obrabiarek konwencjonalnych, czytanie rysunku technicznego, umiejętność pracy na obrabiarkach konwencjonalnych

Pracodawca

Nazwa: "INTOP" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: NOWE OSIEDLE 9, 63-630 Rychtal, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Namysłowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, telefon