TERENOWY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY W TECHNICZNEJ SPRZEDAŻY B2B

Katowice
Oferta opublikowana22.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 40-001 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - Do wzmocnienia naszego zespołu sprzedaży w Polsce szukamy przedstawiciela handlowego. - Terenowy przedstawiciel handlowy (m/k) w technicznej sprzedaży B2B. - Nadaj marce premiemu IBS twarz i reprezentują naszą firmę na wyznaczonym terenie. Swoją otwartą naturą inspirujesz naszych klientów i technicznych partnerów handlowych a tym samym przyczyniasz się do trwałego rozwoju naszych relacji biznesowych. - Do Twoich zadań należy poszerzanie istniejących relacji z obecnymi kluczowymi klientami a także pozyskiwanie nowych klientów w biurze i w terenie. W ramach wizyt u klientów na danym obszarze sprzedaży przekonasz klientów indywidualnymi poradami dotyczącymi zastosowania i praktycznymi demonstracjami naszych produktów do czyszczenia i konserwacji. - Miejsce pracy: Teren woj. śląskiego + Homeoffice. - Oferujemy: Silna marka z 50-letnim doświadczeniem firmy, a także szerokie portfolio produktów z własnej produkcji; Doskonałe możliwości rozwoju i pewną pracę w przyszłościowej firmie rodzinnej; Wynagrodzenie zależne od wyników w tym świadczenia socjalne, umowy prowizyjne i premiowe; Samochód służbowy, do użytku prywatnego, smartfon, Homeoffice; Najlepszy know-how w branży dzięki wieloletniej działalności międzynarodowej; Najnowocześniejszą technologię komunikacyjną; Szkolenia produktowe i sprzedażowe oraz profesjonalne wsparcie. - Godziny pracy: 8:00-16:00.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 7000 zł/brutto + prowizja zależna od wyników sprzedaży + dodatkowe bonusy. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

System wynagrodzenia: Czasowo-prowizyjny

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 22.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok na stanowisku przedstawiciela handlowego. Mile widziane posiadanie doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej produktów technicznych lub doświadczenia / wiedzy w dziedzinie przemysłowych środków / technologii czyszczących, czyszczenia powierzchni, produktów do konserwacji. Oczekujemy: Pracy zorientowanej na klienta i sukces; umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne oraz pewność siebie; osobę lubiącą sprzedawać i kontaktować się z klientami. Wymagana znajomość języka niemieckiego (wymagana wyłącznie do komunikacji wywnętrz firmy).

Pracodawca

Nazwa: IBS SCHERER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 52-315 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: niemiecki

Wymagane dokumenty: - Wejdź z nami na nowy poziom i aplikuj teraz po prostu przez e-mail! Czekamy na Twoje zgłoszenie! - Pan Sascha Wejlupek - www.ibs-scherer.de - Aplikacje w j. niemieckim proszę wysłać na adres: Aplikuj