Oferta opublikowana25.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zamkowa 8, 44-350 Gorzyce, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: •udzielanie wsparcia i pomocy niepełnosprawnym uczestnikom zajęć w rozwoju ogólnym, poprawie zaradności osobistej, sprawności psychofizycznej oraz przystosowaniu i funkcjonowaniu społecznym, •rozwijanie umiejętności wykonywania czynności życia codziennego, •realizowanie opieki wg założonego planu, aktualnych stanów i możliwości psychofizycznych uczestników, •wprowadzenie uczestników na miejsce zajęć, •wydawanie uczestnikom odpowiednich narzędzi i materiałów oraz sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad ich używaniem zgodnie z przeznaczeniem, •zapewnienie uczestnikom bezpiecznego i higienicznego uczestnictwa w zajęciach, •uczestniczenie z pacjentami w wyjazdach na wycieczki, spartakiady, imprezy środowiskowe oraz wykonywanie innych zadań związanych ze świadczoną pracą.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 732 PLN

Opis wynagrodzenia: Godzina zakończenia pracy: 14:35

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 08.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: badania sanepidowskie, umiejętności interpersonalne, biegła obsługa komputera i Internetu

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: dyplom terapeuty zajęciowego

Pracodawca

Nazwa: WOJEWÓDZKI OŚRODEK LECZNICTWA ODWYKOWEGO I ZAKŁAD OPIEKUNCZO-LECZNICZY W GORZYCACH

Adres: Zamkowa 8, 44-350 Gorzyce, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.