TERAPEUTA K/M

Warszawa
Oferta opublikowana23.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Rydygiera 3, 01-793 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Prowadzenie terapii

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN

Opis wynagrodzenia: + premia, dodatek stażowy, świadczenie ZFŚS

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 27.05.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Terapeuta zajęciowy* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: - wykształcenie wyższe kierunkowe (psychologia, terapia, pedagogika specjalna lub pokrewne), - ukończone lub trwające szkolenie psychoterapeutyczne ( dla osób, które nie są psychologami), minimum 3 miesiące - doświadczenia w pracy z osobami chorującymi psychicznie umiejętność nawiązywania kontaktu i budowania relacji, - komunikatywność, empatia, kreatywność i zaangażowanie w pracę znajomość przepisów i standardów dotyczących pracy z osobami chorującymi psychicznie, umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej, znajomość rozporządzenia MPIPS z dnia 9 grudnia 2010 roku w sprawie środowiskowych domów samopomocy (Dz. U. poz. 249 poźn. zm.), - komunikatywna znajomość języka polskiego. Wynagrodzenie + premia, dodatek stażowy, świadczenie ZFŚS Kontakt: Tel. 784 640 869 e-mail: Aplikuj

Pracodawca

Nazwa: ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W WARSZAWIE

Adres: Rydygiera 3, 01-793 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv