Oferta opublikowana12.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżacall center

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Piastowska, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie połączeń telefonicznych w celu promocji naszych produktów/ usług z zakresu odnawialnych źródeł energii (pompy ciepła, klimatyzacje itp) Budowanie relacji z klientami poprzez skuteczną komunikację Dokładne rejestrowanie informacji w systemie CRM Umawianie spotkań na bezpłatne audyty energetyczne zakresu odnawialnych źródeł energii (pompy ciepła, klimatyzacje itp)

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: + prowizje Całkowita wysokość wynagrodzenia uzależniona od wyników pracy i zaangażowania konsultanta.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 12.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doskonałe umiejętności komunikacyjne, umijetność, przekonywania i negocjacji, orientacja na cel i umiejętność pracy w zespole, chęc rozwoju i nauki nowych technik sprzedażowych. Nauka od podstaw.

Pracodawca

Nazwa: KOSAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Morelowa 17/2, 14-100 Szafranki, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv