Oferta opublikowana08.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 05-830 Nadarzyn, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Wsparcie techniczne w zakresie napraw i napraw produktów dla przydzielonych zespołów i podzespołów mechanicznych i elektromechanicznych. Identyfikacja i naprawa usterek przypisanych produktów poprzez praktyczne zastosowanie nabytych technologii i umiejętności. Demontaż, czyszczenie i montaż przypisanych produktów w połączeniu z działaniami renowacyjnymi. Generowanie i przygotowanie raportów (testy, dzienniki napraw, dokumentacja napraw, sprzęt testowy). Zgłaszanie powtarzających się problemów jakościowych odpowiednim osobom lub grupom. Praca w wymiarze pełnego etatu, dwuzmianowa od poniedziałku do piątku, w przedziale godzin 07:00-18:00. Po zakończeniu umowy na okres próbny- umowa na czas nieokreślony. Praca od 01/07/2024 r. na terenie Nadarzyna.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 8 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia- zasadnicze branżowe. Wymagana umiejętność naprawy sprzętu AGD, komputerów oraz umiejętność montażu, uruchamiania i konserwacji instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych. Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku. Oferta przeznaczona zarówno dla osób pełnosprawnych, jak i dla osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Pracodawca

Nazwa: Diebold Nixdorf Sp. z o.o.

Adres: Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV lub skierowanie